Вівторок, травня 24, 2022

Загальноуніверситетська
газета
№ 7 (4016)
вівторок 8 квітня
2014 р.

З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).

Газета нагороджена Почесною грамотою Державного комітету у справах преси, телебачення та радіомовлення України.

Досягнення

 

Каразінський – серед лауреатів «Web of Science Award 2018»

ВІД РЕДАКЦІЇ. Уже вдруге міжнародна видавнича компанія “Clarivate Analytics”, якій належить платформа Web of Science, разом з Міністерством освіти і науки України, Національною академією наук та Міністерством охорони здоров’я України вручає премію «Web of Science Award 2018». Каразінський університет отримав премію за напрямком «Фізика».


Коментар проректора з науково-педагогічної роботи,  академіка, проф. М. О. АЗАРЄНКОВА:

– Премією «Web of Science Award» нагороджують вчених, наукові установи, вищі навчальні заклади та періодичні видання за вагомі показники їх діяльності: публікацію найбільш впливових досліджень, найбільшу кількість високоцитованих статей, найкращі публікаційні стратегії, найбільшу кількість наукових праць, опублікованих у співпраці, та кількістю публікацій загалом. Цього року Каразінський університет відзначено у номінації «Найбільш продуктивна українська організація за кількістю наукових праць, опублікованих у 2008-2017 роках» з  напрямку «Фізика». Загалом науковцями університету за зазначений період опубліковано 2 506 наукових праць з фізики. Якщо проаналізувати науковий доробок університету в цілому, то з’ясуємо, що на цьому історичному етапі фізика займає передове місце. Нагадаю, що в університеті працює чотири фізичних факультети, які дають значне наукове фінансування.  Відзначу і успіхи студентів фізичних факультетів на міжнародних та українських наукових змаганнях. Якщо згадати, що і минулого разу університет отримав нагороду  від цієї ж міжнародної організації, за найбільшу кількість наукових робіт, зроблених у наукових колабораціях, а більшість колаборацій, теж на фізичних факультетах, то можна привітати фізиків із подвійним успіхом. Чекаємо успіхів від гуманітарних факультетів, адже вони теж мають значний науковий потенціал.