Четвер, травня 19, 2022

Загальноуніверситетська
газета
№ 7 (4016)
вівторок 8 квітня
2014 р.

З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).

Газета нагороджена Почесною грамотою Державного комітету у справах преси, телебачення та радіомовлення України.

Геології, географії, рекреації та туризму

 

Стартап для майбутнього

ВІД РЕДАКЦІЇ: Серед активних членів СНТ факультету геології, географії рекреації та туризму переважна більшість старшокурсники.

Студенти щороку беруть участь у факультетських конференціях: «Регіон: стратегія оптимального розвитку», «Регіон: суспільно-географічні аспекти», «Географічні дослідження: історія, сучасність, перспективи», «ГІС-форум», «Новітні проблеми геології». Минулого року студентка О. Пужайчереда здобула ІІІ місце на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з темою «Суспільно-географічне дослідження покинутих військових територій». П'ятеро студентів факультету стали переможцями Регіонального конкурсу студентських наукових робіт.

Голова СНТ – студентка групи ГЦ-52 Олександра Паталашка: "Студентам важко починати наукову діяльність без стійкого підґрунтя. Це розуміють і викладачі, тому до кожного з них можна звернутись за порадою та консультацією. Слова вдячності висловлюємо  куратору товариства – доц. П. А. Вірченко. Перші наші порадники – завідувачі кафедр та декан – проф. В. А. Пересадько. Наукове товариство – це надійна платформа для розвитку,  можливість отримати необхідні навички і позбутися страху публічних виступів. Це чудовий стартап для майбутньої наукової діяльності!"

Д. КАЛЬНІЦЬКА.