Вівторок, травня 17, 2022

Загальноуніверситетська
газета
№ 7 (4016)
вівторок 8 квітня
2014 р.

З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).

Газета нагороджена Почесною грамотою Державного комітету у справах преси, телебачення та радіомовлення України.

Найкраща кімната студмістечка


Як створити домашній затишок у кімнаті гуртожитку? Відповідь на це питання точно знають сестри Олеся та Оксана Шкабаріни. 7 червня на них чекав приємний сюрприз. Кімнату № 66 10 гуртожитку, в якій мешкають дівчата, було визнано найкращою в цілому студмістечку! Як нагорода – сестри проживатимуть у гуртожитку весь нинішній семестр безкоштовно, а для навчання знадобиться принтер – нагорода за перемогу.
Роман Атрощенко, комендант гуртожитку № 9: «Під час огляду кімнат ми звертали увагу на порядок, оригінальність облаштування, щоб відчувався креатив і студентська творчість». Члени комісії в захваті, мовляв, заходиш до кімнати і одразу відчуваєш себе комфортно. Щоб досягти такого ефекту Оксана та Олеся доклали чимало зусиль. Позаминулої зими протягом трьох місяців дівчата робили ремонт. «Змінювали повністю все, - розповідає Олеся – шпаклювали стелю, вирівнювали стіни, клеїли шпалери і стелили сірий ковролін».
Відчуття домашньої атмосфери, як згадують сестри, у кімнаті з’явилося відразу. Воно й не дивно, адже дівчата вміють зробити житло затишним. Третьокурсниці факультету іноземних мов Олесі для цього потрібні декоративні рослини, тому вона прикрасила кімнату широколистими монстерами і чудернацькими кактусами. Оксана ж, п’ятикурсниця факультету МЕО, не уявляє інтер’єру без рожевого кольору. Тому його в кімнаті так багато. Взагалі, студентки, часто щось змінюють всередині свого житла, але завжди зважають на кольорову гамму. Вдале поєднання білого, сірого, блакитного і рожевого кольорів говорить про неабияке відчуття смаку і стилю.

Родзинка кімнати - вузенька барна стійка світло-сірого кольору з двома високими стільцями. А ще тут дивним чином дуже органічно вписалася велика біла шафа. Стильно і компактно виглядає комп’ютерний куточок. Мрійливий настрій створюють рожево-сірі фотошпалери із зображенням нічного Нью-Йорку. Чудово не лише всередині. За вікном, прикрашеним сірими напівпрозорими завісами, відкривається чудовий краєвид: високі дерева, густо насаджені вздовж дороги, дуже нагадують парк.
«Найпристойніша кімната може бути лише в найпристойніших людей, які поважають себе та оточуючих, а тому і до житла свого ставляться з любов’ю», - вважає Надія Петрівна Крейдун, декан факультету психології, голова комісії огляду-конкурсу. Тож табличка з написом «Найкраща кімната студмістечка» знайшла на 5 поверсі 10 гуртожитку своє законне місце. У нас є на кого рівнятись!


Т. БОБИЛЬОВА, студентка-практикантка відділення журналістики.