Четвер, листопада 26, 2020

Загальноуніверситетська
газета
№ 7 (4016)
вівторок 8 квітня
2014 р.

З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).

Газета нагороджена Почесною грамотою Державного комітету у справах преси, телебачення та радіомовлення України.

З роси і води!


Влітку відсвяткував свій вісімдесятий день народження Василь Павлович БЕЗДЄТКО, начальник військово-мобілізаційного відділу, голова первинної організації ветеранів університету, полковник у відставці. Василь Павлович сорок чотири роки віддав роботі в університеті. І сьогодні він трудиться серед нас.
В. П. БЕЗДІТКО: «Вісімдесят  на перший погляд здається - багато. Повірте, і у 80 можна вести активне життя і радіти йому. І можна будувати плани: я, наприклад, планую і надалі намагатися робити життя моїх колег, ветеранів більш насиченим, цікавим. Нинішній рік 65-річчя Великої Перемоги став для університетської ветеранської організації досить успішним: на урочистому засіданні на честь свята голова Обласної Ради Організації ветеранів України Олексій Іванович КОТЛЯРЕВСЬКИЙ  привітав співробітників та студентів університету з 65-річчям Перемоги у Великій Вітчизняній війні і нагородив первинну організацію ветеранів університету Почесною грамотою.  Ми пишаємося цим».
Шановний Василю Павловичу! Здоров’я Вам та наснаги. Раді і надалі вітати В. П. БЕЗДІТКО серед друзів і дописувачів  нашої газеті. Наші молоді студентські кореспонденти рівняються на Вас! З роси і води!


О. НЕРУХ.