Вівторок, травня 17, 2022

Загальноуніверситетська
газета
№ 7 (4016)
вівторок 8 квітня
2014 р.

З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).

Газета нагороджена Почесною грамотою Державного комітету у справах преси, телебачення та радіомовлення України.

У здоровому тілі − здоровий дух

Триразовий чемпіон Європи

ВІД РЕДАКЦІЇ. З черговою перемогою повернувся до Харкова Олег ПЕРШИН, п`ятикурсник юридичного факультету. Він став триразовим чемпіоном Європи з таеквондо. Змагання відбулися на батьківщині гурту «The Beatles» − у м. Ліверпуль. У Чемпіонаті Європи з таеквондо (ITF) взяли участь близько 1000 спортсменів із 32 країн, збірна України посіла третє загальнокомандне місце.


Олег ПЕРШИН вперше став на татамі у шестирічному віці. До залу його привів брат −  тренер збірної України з таеквондо Олександр Першин. Першим тренером юного спортсмена був Володимир Михайлович Дубцов, головний тренер збірної України, зараз Олег займається під керівництвом брата. «Олександр став для мене прикладом в усьому, деякою мірою я ступаю його слідом (треную дітей у спортивному таборі), − розповідає Олег. − Є бажання передати власні уміння молодшим спортсменам. Хочу робити це професійно, тому отримую другу вищу освіту в Харківській державній академії фізичної культури. Все ж сьогодні я більше спортсмен, ніж юрист».

Перше у житті Олега змагання відбулося, коли хлопцю було сім, а колір його поясу був не чорним, а жовтим. Спортсмен пам’ятає, як переживав перед виходом на татамі, проте сильною мотивацією була підтримка батька. Гадаємо, він відчував, що у сина − велике спортивне майбутнє! Зараз студент має чорний пояс третього дану. Олег − майстер спорту міжнародного класу, з 2011 р. входить до збірної України з таеквондо. Він − багаторазовий переможець Кубків і Чемпіонатів України, абсолютний переможець Кубку Білорусі, переможець Кубку Світу, відкритого Кубку Прибалтики, учасник та призер Чемпіонатів Європи 2011-2016 років.

«Мої найголовніші перемоги − дві золоті медалі на Кубку Світу, бронза на Чемпіонаті Світу і три золота на Чемпіонаті Європи, − говорить Олег. − Дуже люблю таеквондо, цей вид бойових мистецтв значним чином формує мою цілеспрямованість та морально-вольові якості».

Здається, Олег ПЕРШИН розуміє важливість і мови аргументів, і мови сили. Його приклад доводить: у здоровому тілі − здоровий дух.

О. ЯКОВЧЕНКО.