Вівторок, липня 05, 2022

Загальноуніверситетська
газета
№ 7 (4016)
вівторок 8 квітня
2014 р.

З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).

Газета нагороджена Почесною грамотою Державного комітету у справах преси, телебачення та радіомовлення України.

Спартакіада!

Увага! На старт!

У навчально-спортивному комплексі «Каразінський» відбулося урочисте відкриття 67-ї Студентської спартакіади університету. Студентів вітали чемпіонка світу зі стрільби з лука Олена Борисенко, студентка соціологічного факультету, завідувач кафедри фізвиховання та спорту, кандидат наук з фізичного виховання і спорту В. О. Темченко, голова Первинної профспілкової організації студентів, аспірантів і докторантів С. C. Махновський. Справжньою окрасою свята стали показові номери каразінських студентів - членів збірної команди університету з черлідингу (тренер - Надія Авдасьова), членів збірної університету з хіп-хопу на чолі з тренером- хореографом, фіналістом Всеукраїнського конкурсу «Танцюють всі», студентом фізико-технічного факультету Клевом Нітумбі, майстер-клас зі стрільби з лука студентки соціологічного факультету, чемпіонки України 2016 р. Вікторії Петросян та студента фізенерго, майстра спорту Микити Кравчука. Дивовижною пластикою зачаровувала кандидат у майстри спорту з художньої гімнастики Анастасія Гринькова (факультет МЕО і ТБ).

Відбулося нагородження переможців попередньої, 66-ої студентської Спартакіади, в якій взяли участь понад тисячу студентів. Треті місця посіли команди факультетів математики і інформатики та комп’ютерних наук, другі - медичного та екологічного факультетів. Переможцями стали команди економічного та біологічного факультетів.

В. О. ТЕМЧЕНКО: «Студентів у спортивних залах стало менше, бо відтепер фізкультура не обов’язковий предмет у ВНЗ. Та ми впораємось з усіма труднощами, адже ви побачили скільки у нас талантів!»

Д. КАЛЬНІЦЬКА