П'ятниця, жовтня 18, 2019

Загальноуніверситетська
газета
№ 7 (4016)
вівторок 8 квітня
2014 р.

З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).

Газета нагороджена Почесною грамотою Державного комітету у справах преси, телебачення та радіомовлення України.

Першокурсник-2016

Освіта - скарб

Позаду - два місяці навчання в університеті. Вони швидко промайнули, особливо для студентів першого курсу. Першокурсниця філологічного факультету Майя СОЛЯНИК  навчається на відділенні російської мови та літератури. Пройдено успішно вхідний контроль. За плечима у дівчини гарний багаж різних досягнень ще у школі: третє місце на ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН України з роботою «Світ сім’ї в приказках та прислів’ях». Четверте місце на Всеукраїнській олімпіаді з російської мови на IV етапі, перемоги на численних олімпіадах з хімії та біології, перше місце на Чемпіонаті з тайського боксу (Полтавська обл.).

І ось  Каразінський університет, навчання в якому дівчина так очікувала. Староста групи Майя зробила висновок, що деякі з пар виявилися такими цікавими!!! Викладач з видавничої справи Дашкевич Михайло Геннадійович вправно поєднує навчальний матеріал із умінням  використати жарти. На його парах завжди панує особлива, дружня атмосфера, кожен може висловити власну думку, це іноді переростає в дискусію.  А от викладач  російської мови Степанченко Іван Іванович  на парах не жартує, але розповідає так, ніби його предмет - це все, чим він живе, дихає. Приваблює й те, що Іван Іванович - фанат своєї справи, через що теж став для Майї викладачем-фаворитом.

Майї ще імпонує діяльність студентської ради та профкому Каразінського, де студентське життя роблять яскравим. А «Тиждень першокурсника» запам’ятається на все життя: дівчина побувала в клубі «Місто» на завершенні «Ночі першокурсника». Наразі дівчина готується до конкурсу «Alma Mater». Майя підсумовує, що студентське життя дуже насичене, яскраве, тож тепер вона  рекомендуватиме друзям вступати до Каразінського університету.

Дарія СКУБ, другокурсниця