П'ятниця, травня 20, 2022

Загальноуніверситетська
газета
№ 7 (4016)
вівторок 8 квітня
2014 р.

З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).

Газета нагороджена Почесною грамотою Державного комітету у справах преси, телебачення та радіомовлення України.

На ректораті вирішено

Що показує «вхідний контроль»

На першому в жовтні засіданні ректорату було заслухано і обговорено повідомлення  начальника навчального відділу університету Людмили Олександрівни ІВАНЕНКО про результати вхідного контролю першокурсників на усіх 20 факультетах. У факультетських колективах результати вхідного контролю порівнювали із результатами ЗНО школяра-абітурієнта. Було підкреслено про переважну невідповідність цих показників. Розрив між балами абітурієнта із ЗНО і результатами вхідного контролю сьогодні першокурсника, є подекуди досить значним. Особливо, на факультеті іноземних мов, на медичному, фізико-енергетичному, філологічному, факультеті комп’ютерних наук. Підтвердили свої бали із ЗНО першокурсники історичного та юридичного факультетів.

У порівнянні із минулим роком показники знизилися на медичному, фізико-енергетичному. Негативні результати показали першокурсники з математики (фізико-енергетичний, факультет комп’ютерних наук), коли понад половину наймолодших студентів мають «двійки» із вхідного контролю. А результати ці хвилюють викладачів та керівництво уже сьогодні: попереду зимова сесія, яка може стати важким випробуванням для студентів. Декан факультету математики і інформатики проф. Г.М. Жолткевич підкреслив, що завдяки аналізу вхідного контролю ми усвідомлюємо низький базовий рівень знань. Це примушує викладачів факультету упродовж першого семестру читати першокурсникам шкільний матеріал з математики, щоб допомогти їм нормально адаптуватися до навчання в університеті.

О.НЕРУХ.