Середа, травня 31, 2023

Загальноуніверситетська
газета
№ 7 (4016)
вівторок 8 квітня
2014 р.

З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).

Газета нагороджена Почесною грамотою Державного комітету у справах преси, телебачення та радіомовлення України.

Хіміки

До читань готові!


ВІД РЕДАКЦІЇ. Восьма Всеукраїнська наукова конференція студентів та аспірантів «Хімічні Каразінські читання-2016». Факультет зустрічатиме гостей у квітні. Розповідає голова Правління товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених хімічного Дмитро НІКОЛАЄВСЬКИЙ, четвертокурсник,  група Х-141, кафедра органічної хімії.

— Мені доручили очолювати наукове товариство з травня 2015 р. Щорічна організація Хімічних Каразінських читань — найголовніший  захід, що залучає до спільної роботи усіх. Підготовка до конференції починається заздалегідь із розсилання запрошень та інформаційних листів. Потім триває реєстрація учасників, прийом тез доповідей та організаційних внесків, створення журі. Далі необхідно забезпечити вчасний друк збірки тез, попіклуватись про розселення учасників, що приїхали з інших міст, піклування про організацію культурної програми. Власне конференція відбувається протягом трьох днів, працюють чотири секції (неорганічної, фізичної, аналітичної та органічної хімії). Найкращі учасники конференції нагороджуються дипломами та призами на урочистому закритті конференції. Важливо зазначити, що наша конференція є Всеукраїнською і щороку ми прагнемо залучити якнайбільше учасників, як з нашого університету, так і з інших навчальних закладів Харкова та України.

Безпосередньо справами  студентської науки опікується заступник декана з наукової роботи, проф. А. О. ДОРОШЕНКО. У підготовці «Каразінських читань» бере участь старший викладач Наталія Олександрівна ЛЕОНОВА.

А.ПОДЯКА.