Вівторок, травня 24, 2022

Загальноуніверситетська
газета
№ 7 (4016)
вівторок 8 квітня
2014 р.

З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).

Газета нагороджена Почесною грамотою Державного комітету у справах преси, телебачення та радіомовлення України.

Група моя студентська

Хто нас лікуватиме


ВІД РЕДАКЦІЇ. На медичному факультеті вже кілька років група ВИ-60 посідає перше місце серед найрозумніших студентів медиків. Староста групи а за сумісництвом учорашній Голова Наукового товариства медичного факультету, віце-президент ГО «Всеукраїнської молодіжної асоціації студентів-медиків» та автор 15 наукових публікацій Євген Назаренко розповів про досягнення свого колективу:

— П`ятеро студентів, що навчаються  на бюджеті, — "червонодипломники", усі — відмінники та отримують підвищену стипендію. Неодноразово студенти нашої групи отримували іменні стипендії. Наприклад, я отримую академічну стипендію Президента України. До цього в нашій групі були стипендіати Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, імені І.І. Мечникова, Харківського міського голови «Обдарованість». ВИ-60 беруть участь у наукових конференціях, їздять у медичні тури до Європи і ще знаходять час для інших форм соціальної активності. Так склалося, що в нашій групі зібрався актив усього медичного факультету. Катерина Лисенко декілька років працювала Головою Студентської ради факультету, а сьогодні — кохана дружина та щаслива мати чотирьохмісячної доньки. А Сергій Власов та Ганна Матковська — незмінні активісти факультету, які беруть участь в усіх студентських заходах... Ми всі мріємо працювати за фахом, тому навчання дається легше, адже коли ти робиш щось з бажанням, це завжди приносить  відмінний результат! У майбутнього  лікаря апріорі не може бути низької успішності, бо від твоїх знань залежить життя твоїх завтрашніх пацієнтів.

Згуртованість — ще одна важлива риса групи ВИ-60, яка робить  цих хлопців та дівчат найкращими.

«Завжди тримаємося разом, завжди допомагаємо один одному і ніколи не полишимо один одного з труднощами наодинці! Впевнений, що навіть після закінчення навчання ми будемо підтримувати тісні зв’язки з усією групою, бо за шість років ми стали однією сім’єю», — відмічає Євген.

В. ЙОРК.