Вівторок, березня 09, 2021

Загальноуніверситетська
газета
№ 7 (4016)
вівторок 8 квітня
2014 р.

З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).

Газета нагороджена Почесною грамотою Державного комітету у справах преси, телебачення та радіомовлення України.

Довузівська освіта

Довузівська освіта

 

Якісну підготовку з фахових дисциплін, психологічну підготовку до тестування та вступних випробувань, адаптацію до університету забезпечує Центр довузівської освіти. У його складі діють підготовчі курси, школа дистанційного навчання, Малий каразінський університет. Завдяки роботі цих підрозділів кожен учень має змогу підвищити рівень своєї освіти та якісно підготуватися до незалежного оцінювання знань.
Навчання абітурієнтів на підготовчих курсах надає їм можливість одержати підготовку за всіма предметами оцінювання якості освіти та вступних випробувань для вступу в будь-який ВНЗ України, набути додаткову підготовку з предметів, що вивчаються у середніх навчальних закладах. Висока ефективність занять на підготовчих курсах забезпечується залученням до роботи викладачів університету, які мають великий досвід роботи із вступниками та беруть участь у розробці тестів незалежного оцінювання якості освіти. Заняття проводяться за денною (по неділях та суботах), вечірньою та дистанційною формами навчання. Слухачі підготовчих курсів згідно Правил прийому в університет при вступі на природничо-математичні та інженерно-технічні напрямки можуть одержати до 20 балів за результатами підсумкової атестації.
Абітурієнти з інших областей України здобувають підготовку за дистанційною формою навчання із застосуванням сучасних технологій. Крім виконання завдань, вони мають можливість одержати консультації викладачів у режимі on-line, брати участь в сесіях за допомогою програми Skype.
Малий каразінський університет щорічно надає змогу понад 700 дітям віком від 5 до 16 років протягом навчального року набути додаткову освіту за напрямками: комп’ютерні науки, математика, англійська мова, фізика, хімія, біологія, психологія, літературна творчість, археологія, російська мова для наймолодших працюють групи підготовки до школи. З учнями працюють провідні викладачі та співробітники університету, заслужені вчителі України, найдосвідченіші вчителі Харківських шкіл.
Повна інформація для школярів розміщена на сайті http://www-cdo.univer.kharkov.ua/ Телефони для довідок: 057-707-52-70, 057-707-55-26, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .
Проф. В. ЧЕБОТАРЬОВ,
директор Центру довузівської освіти.