Понеділок, жовтня 03, 2022

Загальноуніверситетська
газета
№ 7 (4016)
вівторок 8 квітня
2014 р.

З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).

Газета нагороджена Почесною грамотою Державного комітету у справах преси, телебачення та радіомовлення України.

Віч-на-віч з професією

Віч-на-віч з професією

Митниця дає «добро»…


Четвертокурсники факультету міжнародних економічних відносин та туристичного бізнесу, кафедра міжнародних економічних відносин, побували на екскурсії у Харківському аеропорті, де ознайомилися з роботою митного посту «Харків-Аеропорт».

Студентів груп УО-41, УО-42 і УО-43 супроводжували доценти В. М. ДМІТРІЄВ і О. В. ЖУРАВЛЬОВ. Знайомив студентів із роботою аеропорту О. І. КОЗЬМЕНКО, начальник зміни митного посту «Харків-Аеропорт», радник митної служби 3-го рангу. Студенти пройшли увесь шлях, який долає людина разом з багажем перед вильотом: від вестибюлю і стійок, де починається реєстрація, до зони митного контролю і зали очікування. Найбільше студентів зацікавила демонстрація різноманітних приладів: детектор, що перевіряє купюри і документи на справжність, металошукач, аналізатор наркотиків тощо.

Під час екскурсії у студентів постійно виникали питання про роботу того чи іншого підрозділу аеропорту. Така екскурсія є корисною, адже молодь може побачити роботу митників аеропорту «зсередини», що, беззаперечно, знадобиться їм у майбутньому…


М. НІК.