Субота, травня 21, 2022

Загальноуніверситетська
газета
№ 7 (4016)
вівторок 8 квітня
2014 р.

З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).

Газета нагороджена Почесною грамотою Державного комітету у справах преси, телебачення та радіомовлення України.

Ви нас запитуєте

Ви нас запитуєте

Коли з’явиться новий довідник

ВІД РЕДАКЦІЇ. Щоб відповісти на численні запитання наших шановних читачів про те, коли ж нарешті побачить світ новий Інформаційний довідник Харківського університету, наш кореспондент «пройшовся» шляхами його підготовки.

У грудні 2012 року ректор видав наказ про оновлення змісту та видання інформаційного довідника Харківського університету. Згідно з наказом надрукувати його мали не пізніше 4 березня 2013 року. Але довідника і досі ніхто не бачив. Чому?

— Ми виконали свою частину роботи і передали довідник до Центру документації  у лютому, тому що виникли проблеми зі збором інформації, адже, наприклад, багатьом відділам довелось терміново створювати корпоративну пошту, — говорить Тетяна Олексіївна МАРКОВА, керівник Науково-методичного центру, відповідальна за оновлення змістового наповнення інформаційного довідника та його випуск. — У наказі зазначалось, що наш відділ має передати зібрану інформацію безпосередньо до Центру комп’ютерних технологій на верстку, але у лютому було створено ще одну службу ректора, Центр документації, на чолі з Іриною Василівною ПАПІЙ, і нас зобов’язали передати інформацію для довідника їм на затвердження. Ми також з нетерпінням чекаємо, адже  з 2009 року довідник не оновлювався. Була навіть ідея створити електронний довідник.

Тепер дізнаємось, якою була доля Інформаційного довідника в Центрі документації.

— Так, справді, ми отримали зібрану інформацію для довідника від Науково-методичного центру, — розповідає Ірина Василівна ПАПІЙ, голова Центру документації. — Але ми не можемо підписати його до друку увесь цей час, тому що чекаємо на уточнення й затвердження посад деяких адміністративних осіб. Ми хотіли зробити довідник вже до початку навчального року, але затвердження посад затяглося. Гадаю, Інформаційний довідник з’явиться через 1,5-2 місяці.

К. ЛІНК.